باغ ویلا در تهراندشت

باغ ویلا در تهراندشت از جمله فعالیت های املاک باغ ویلا رکورد می باشد که کلیۀ امور مربوط به خرید و فروش انواع باغ و ویلا با متراژهای متعدد را به صورت قانونی و رسمی انجام می دهد. کلیۀ املاک باغ و ویلا که برای خرید و فروش پیشنهاد می دهد به تمام امکانات مجهز می باشد و شما عزیزان می توانید برای آگاهی کامل نسبت به فایل های خرید و فروش باغ و ویلا در نزدیکی محل اقامت خود و مناطق مورد پسند خود با مشاوران املاک رکود تماس حاصل فرمائید.

این مجموعه برای ارتقاء کیفیت فعالیت های بنگاه داری، مشاوره لازم در خصوص خرید و فروش باغ و ویلا و امکانات رفاهی موجود در املاک ارائه می دهد. پیشنهاد این مجموعه برای افرادی است که قرار است ملک خود را برای فروش ارائه دهند، این است که پیش از این کار بهتر است با افراد متخصص و فنی مشاوره بگیرید تا ارزش ملک خود را ارتقاء ببخشید

خرید و فروش باغ ویلا در تهراندشت

به عبارتی مشاوره پیش از فروش، به صاحب ملک کمک می کند تا با هزینه کردن برای تعمیر و تغییر دکوراسیون و همچنین افزودن امکانات رفاهی متعدد، ارزش ملک را بهبود ببخشند و بدین وسیله احتمال فروش ملک با قیمت مناسب افزایش پیدا خواهد کرد.

أخذ مشاوره برای افرادی که قرار است باغ و ویلا خریداری کنند نیز واجب می باشد تا بدین گونه بر اساس بودجه، امکانات و منطقه مناسب ترین باغ و ویلا را خریداری نمایند. به همین دلیل املاک رکورد با تجربیات متعددی که در زمینۀ خرید و فروش انواع باغ و ویلا در تهراندشت و سایر مناطق تهران دارد. کادر مشاور املاک رکورد، قابلیت ارائه هر گونه خدمات مشاوره ای را در رابطه با نمایش املاک متعدد در مناطق مختلف تهران دارد تا بتواند انتخاب را برای خریدار سهل نماید.

1مجموع 5 محصول
ويلاي شيك و باصفا در تهراندشت

ويلاي شيك و باصفا در تهراندشت

٥٠٠ متر زمين ١٢٠ متر بنا استخر با تصفيه قیمت: 850.000.000 تومان
ويلاي نوساز در تهراندشت

ويلاي نوساز در تهراندشت

٥٠٠ متر زمين ١٥٠ متر بنا استخر با تصفيه آب قیمت: 1.150.000.000
ويلاي شيك در تهراندشت

ويلاي شيك در تهراندشت

٥٠٠ متر زمين ١٥٠ متر بنا استخر با تصفيه آب قیمت: 1.250.000.000
باغ ويلا با قيمت مناسب در تهراندشت

باغ ويلا با قيمت مناسب در تهراندشت

٦٢٠ متر زمين ١٠٠ متر بنا استخر با تصفيه آب قیمت: 950.000.000 تومان
ويلای شيك و مدرن  در تهراندشت

ويلای شيك و مدرن در تهراندشت

٨٨٠ متر زمين ١٥٠ متر بنا استخر با تصفيه قیمت: 2.000.000.000 تومان
1مجموع 5 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :